Listopad 2017

Philips Lumea IPL - 3. aplikace

26. listopadu 2017 v 21:11 | Adiro

Philips Lumea IPL - 3. aplikace


Po třetí aplikaci používání (šesti týdnech) opravdu funguje a není to jen sugesce. Zbylé chloupky jsou jemnější a rostou pomaleji.
Za jednu z největších výhod považuji, že si sama rozhodnu v pohodlí domova o čase ošetření. Bez návštěvy kosmetických salónů, bez objednávání, spoléhám se sama na sebe a vím, že si skutečně ošetřím všechny partie . Aplikace v telefonu připomene termín a ostatní je na vás. Sám každý vidí, kde je potřebné použití přístroje. Přitom nejste omezování žádnými kabely nebo nákupem baterií. Stačí nabít ze zásuvky.
Lumea je zajímavý a nevšední dárek pro potěšení a krásu. Jsem ráda, že s Lumeou mohu být výjimečná.

Philips Lumea IPL - 2. aplikace

26. listopadu 2017 v 21:07 | Adiro

Philips Lumea IPL - 2. aplikacePo druhé aplikaci převládají pozitivní pocity. Přístroj se velice snadno ovládá, pohodlně se drží a hlavně je tichý. Nástavce přístroje se snadno vyměňují a lehce čistí. Je dobré, že není nutné používat před aplikací, nebo po ní, ještě nějaké další prostředky či krémy. Pokožku Lumea nevysouší. Jako velký bonus beru, že nejsou žádné přidané náklady na baterie. Oceňuji rychlost použití.
A teď z praxe. Stále se trochu obávám. Ne snad, že mne to kousne, ale aplikace nemá být 2x na stejné místo, jak píší v návodu. Na pokožce po použití není nic vidět, tak jak nato? Vymyslela jsem na nohy metodu "kousek a kousek". Neboli kousek oholím, provedu aplikaci a znovu. Je to zdlouhavější a třeba se mi to osvědčí.
Ocenila bych pro uložení nástavců praktické pouzdro, kde by měl již každý druh přidělené místo včetně piktogramu vedle sebe. Zatím se v jednotlivých druzích nevyznám a musím je vždycky vzít a prohlédnout o jaký jde druh.
Velkou výhodou je senzor, který umožní sílu osvícení podle barvy pokožky. Síla světla se dá nastavit i manuálně. Velmi praktický je i připomínací " rychlonávod" . S Lumeou jsme kamarádi.

Philips Lumea IPL - 1. aplikace

26. listopadu 2017 v 21:05 | Adiro

Philips Lumea IPL - 1. aplikace

Philips je spolehlivá značka kvality! Přístroj Philips Lumea IPL slibuje opravdu něco úžasného, omezit růst chloupků! Přesně to jsem chtěla!
Už obal je velmi pěkný. Takový elegantní a přitažlivý. T akže mi připomíná, že i efekt bude dlouhodobý a to je to, co očekávám. Už teď jsem si tenhle úžasný přístroj oblíbila.

Samotná Philips Lumea IPL má moderní design. Je přiloženo i praktické cestovní pouzdro, dobíjecí adaptér a hadřík na čištění. Velmi oceňuji pohodlné ovládání, výměnné nástavce pro tvář, tělo, podpaží a oblast bikin. Použití bez kabelu se senzorem na citlivou pokožku a především i aplikaci do mobilu, která vždy připomene další ošetření.Těším se na konečný výsledek-hladké nohy bez chloupků.