Philips Lumea IPL - 2. aplikace

26. listopadu 2017 v 21:07 | Adiro

Philips Lumea IPL - 2. aplikacePo druhé aplikaci převládají pozitivní pocity. Přístroj se velice snadno ovládá, pohodlně se drží a hlavně je tichý. Nástavce přístroje se snadno vyměňují a lehce čistí. Je dobré, že není nutné používat před aplikací, nebo po ní, ještě nějaké další prostředky či krémy. Pokožku Lumea nevysouší. Jako velký bonus beru, že nejsou žádné přidané náklady na baterie. Oceňuji rychlost použití.
A teď z praxe. Stále se trochu obávám. Ne snad, že mne to kousne, ale aplikace nemá být 2x na stejné místo, jak píší v návodu. Na pokožce po použití není nic vidět, tak jak nato? Vymyslela jsem na nohy metodu "kousek a kousek". Neboli kousek oholím, provedu aplikaci a znovu. Je to zdlouhavější a třeba se mi to osvědčí.
Ocenila bych pro uložení nástavců praktické pouzdro, kde by měl již každý druh přidělené místo včetně piktogramu vedle sebe. Zatím se v jednotlivých druzích nevyznám a musím je vždycky vzít a prohlédnout o jaký jde druh.
Velkou výhodou je senzor, který umožní sílu osvícení podle barvy pokožky. Síla světla se dá nastavit i manuálně. Velmi praktický je i připomínací " rychlonávod" . S Lumeou jsme kamarádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama