Leden 2018

Ovocné přesnídávky

16. ledna 2018 v 19:26 | Adiro
Jak chutnají ovocné přesnídávkové kapsičky BIO Nestlé min Frukt?


Na první pohled mne zaujala krásná grafická úprava mini kapsiček, kterou hned na začátku musím pochválit. Obal je jemně barevný a přitom moc hezky namalovaný. Dětské očko na něj reagovalo s nadšením a zvědavostí.

Velmi oceňuji balení kapsiček, které je vhodné i na cestách. Obal kapsiček je lehký a jednoduchý k použití. Snadno se otevírá a je znovu uzavíratelný. Nehrozí rozbití ani vytékání. Pro starší dítě s sebou není potřeba stále vozit lžičku, která se při cestování obtížně udržuje v čistotě.


Balení je velikostně uzpůsobeno a v malých dětských ručkách se pohodlně drží. Ovocné kapsičky jsou skladné, vejdou se do sebemenší přebalovací tašky a za sebe vítám i skutečnost, že se i miminka mohou nakrmit téměř samostatně. Obsah kapsičky je tak akorát tekutý a hlavně 100% ovocný, bio.


A jak miminku chutná? Soudě podle toho, že obsah byl vypit během několika málo minut, tak velice.


Jak dopadla fotokniha Saal

3. ledna 2018 v 1:24 | Adiro
Nahrát fotky, vybrat obálku knihy, upravit a naaranžovat ….a vše podle vlastních představ. Ano, rozhodla jsem se vytvořit první fotoknihu. A svou fotoknihu jsem svěřila Saal digital. A jak jsem byla spokojená?

Plus
Fotokniha vypadá luxusně. Hezčí jsem snad neviděla. Musím pochválit materiál a pevnost. Stránky nejsou ohebné, ale jsou pružné, takže se knihou dobře prochází, má charakter k fotoalbu. Myslím, že kvalitní pevné listy při obracení stran se tak lehko nezničí. Za to jsem hodně ráda! Dále musím pochválit i vazbu. Je uzpůsobena tak, že po otevření se kniha jakoby rozevírá a je v rovině. Pevná, krásně a precizně složená, bez jakékoliv vady. A hlavně! KVALITA TISKU: naprosto splnila má očekávání, provedení je krásně barevné a výrazné. Barvy vypadají živě a věrně.
Velmi se mi líbí, že fotky jsou vysoce lesklé. Na matném papíru opravu fotka vypadá jako kdyby zářila. Dojem je tedy výtečný.

Mínus

Fotokniha má fotky i na vnitřních stranách desek, neobsahuje žádnou prázdnou úvodní stránku, to je trochu její zvláštnost. V tomto ohledu bych uvítala, kdyby kniha začínala prázdným vloženým listem.


Kniha má pevné provedení vazby a přechod ze stránky na stránku je naprosto plynulý a z dálky byste nepoznali, že to jsou dvě strany! Proto mne dosti mrzí, že jsem mnoho fotografií pozmenšovala, kdybych tušila, jak to bude vypadat, zvolila bych velký formát fotografií, prostě velikost fotky přes dvě strany. Škoda /moje/.