Duben 2018

Elixir Jeunesse od Yves Rocher

4. dubna 2018 v 3:06 | Adiro
Produkty YVE ROCHER mne zaujaly. Doslova na mě dýchala lehkost krémů a jejich příjemná vůně, jakoby lehkosti zelené jarní louky. Gel na mytí obličeje, Denní krém, Noční krém. Tato řada produktů od Elixir Jeunesse od Yves Rocher na jarní detox je super. Má příjemnou konzistenci, nádherně voní a po nanesení krémů je ještě delší dobu cítit z pleti jemná vůně.

Gel na mytí obličeje se aplikuje jednou denně a smyje se, obsahuje malinké jemné částečky, neškrábe. Je jemný, příjemný na obličej. Lehko se s ním pracuje a jednoduše se smývá. Po použití peelingu byla pleť vždy hebká, zářivá a vláčnější. Příjemně omládla.


Denní krém s faktorem se velice rychle vsákne a nenechává mastný efekt Denní krém kombinuji ji s make-upem a pleť je nádherná! Velmi dobře se vstřebává a nezanechává mastný filtr. Stačí trošku a výsledek je opravdu " wau" .

Noční krém skvěle hydratuje pleť, lehko se roztírá. Opravdu vyživuje pleť celou noc, ráno je svěží, lesklá a odpočatá.


Toto trio k sobě krásně ladí a spolu je to dokonalý. Pleť je skutečně prozářenější, nepůsobí unaveně, je čistá a na dotek velmi příjemná.Po použití vypadá moc dobře.
Obal mají všechny tři výrobky velmi pěkně řešený do příjemně zelené barvy a stříbrný doplněk jim dodává punc luxusu.

Královna Kapeska

3. dubna 2018 v 21:59 | Adiro
Vypravili jsme se spolu do pohádkového moře, na pohádkový ostrov, do království………. Světelné efekty a projekce byla vážně znamenitá.

Atmosféra uchvátila. Dětský návštěvník byl z dětského muzikálu Královna Kapeska nadšen.
Překvapivě dokázal udržet pozornost po celou dobu představení bez kňourání a dotazů kdy už bude konec. Lepší potvrzení, že se mu to líbilo, si představit neumím.
Byl unešen a možná právě tím, že v hlavních rolích bylo velké množství děti, tak ho to zaujalo...všichni byli moc šikovní, představení bylo propracované detailně a dokázalo vtáhnout do děje.Můj malý doprovod se mě párkrát ptal, jestli může na pódium také,to když tam byli čerti se svojí rokovou kapelou. Vžít se do příběhu, tleskat, tančit a prozpěvovat spolu s dětmi mu nedělalo problém. Písničky byly chytlavé.Během pauzy jsme se šli projít a jen co jsme sešli dolů, už utíkal po schodech nahoru zpět. "Mami póóójď. Muzikál s pohádkovým příběhem ho bezpochyby bavil. I druhá polovina představení byla plná písniček, masek a scén, sice trochu utahanější a místy i jednostranná, přesto hodnotím slovem BRAVO. Byl to nápaditý příběh a krásná scénografie. Hudba byla líbivá, ale někdy až příliš hlasitá, občas bylo hůře srozumitelné i mluvené slovo, ale i tak chci pochválit! Nejen pěvecké a herecké výkony, ale i přenádherné kostýmy a kulisy. Autorům se celkově dílo povedlo. Závěrečným slovem skvělé! . Příběh, dával prostor celé si to užít.

Měli jsme krásný narozeninový den.