Královna Kapeska

3. dubna 2018 v 21:59 | Adiro
Vypravili jsme se spolu do pohádkového moře, na pohádkový ostrov, do království………. Světelné efekty a projekce byla vážně znamenitá.

Atmosféra uchvátila. Dětský návštěvník byl z dětského muzikálu Královna Kapeska nadšen.
Překvapivě dokázal udržet pozornost po celou dobu představení bez kňourání a dotazů kdy už bude konec. Lepší potvrzení, že se mu to líbilo, si představit neumím.
Byl unešen a možná právě tím, že v hlavních rolích bylo velké množství děti, tak ho to zaujalo...všichni byli moc šikovní, představení bylo propracované detailně a dokázalo vtáhnout do děje.Můj malý doprovod se mě párkrát ptal, jestli může na pódium také,to když tam byli čerti se svojí rokovou kapelou. Vžít se do příběhu, tleskat, tančit a prozpěvovat spolu s dětmi mu nedělalo problém. Písničky byly chytlavé.Během pauzy jsme se šli projít a jen co jsme sešli dolů, už utíkal po schodech nahoru zpět. "Mami póóójď. Muzikál s pohádkovým příběhem ho bezpochyby bavil. I druhá polovina představení byla plná písniček, masek a scén, sice trochu utahanější a místy i jednostranná, přesto hodnotím slovem BRAVO. Byl to nápaditý příběh a krásná scénografie. Hudba byla líbivá, ale někdy až příliš hlasitá, občas bylo hůře srozumitelné i mluvené slovo, ale i tak chci pochválit! Nejen pěvecké a herecké výkony, ale i přenádherné kostýmy a kulisy. Autorům se celkově dílo povedlo. Závěrečným slovem skvělé! . Příběh, dával prostor celé si to užít.

Měli jsme krásný narozeninový den.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama