Červenec 2018

GARNIER Hair Food -vlasy dotváří krásu

14. července 2018 v 21:36 | Adiro
Vlasy dotváří krásu. Na nich velmi záleží. A když je nádherný účes - cítím se lépe:
Vyzkoušela jsem GARNIER Hair Food. A co na to moje vlasy? Po několika použitích opravdu vypadají jako z reklamy, jsou na pohled lesklé a na dotek hebké. Provzdušněné a husté, zdají se načechrané. Velké plus vidím v rozčesávaní vlasů, krásně se češou, žádné zacuchávání jen vlasy hezky zářivé, plné energie.

Přípravek funguje i jako aromaterapie. Vůně je překrásná budete na ni rády vzpomínat. A vlasy jsou provoněné několik dní! Mám tak milý pocit stále čistých vlasů.

Jsem potěšená, že si lze /dle času/ vybrat použití hned ze tří způsobů.
a) jako maska na vlasy - kromě hydratace, se mi vlasy zvláčnily, snadno je rozčešu. Ani ráno nebyly zacuchané!
b) kondicionér vlasy vyhladil, dobře se vyfénovaly, super na konečky, vůbec je nezatíží, i další den byly hezky upravené.
c) bezoplachová péče mi vlasy pomohla upravit, neelektrizovaly, získaly vitalitu. Na pohled nevypadaly unavené.

S tímto výrobkem jsem velmi spokojena. Po opakovaném použití je znát, že přírodní složení opravdu vlasům prospívá bohatou výživou a hydrataci. Hustá konzistence a skvěle se nanáší a vlasy nezatěžuje. Nelámou se. Takže za mě určitě ano.


Je to skvělý pocit, vlasy jsou jako vyměněné, jsou nadýchané, plné života a já se mužů cítit jako královna.


Prát prádlo v perličkách

13. července 2018 v 1:31 | Adiro
Prát prádlo v perličkách…….krásná vůně s nádechem mořského charakteru s vodní směsí, minerálů a květin doplněná o tóny oceánu….to je Lenor Unstoppables FRESH. Jsou to skvělé , voňavé perličky, které při praní dodávají prádlu hebkou vůni.
Perličky jsem vyzkoušela a jako takové, určitě doporučit mohu velmi ráda, protože intenzitní vůni prádlu dodávají a působí to příjemně. Především se mi líbí, že si intenzitu vůně si mohu určovat sama tím, kolik perliček nasypu.

Dávkování je zcela na mně a aplikace dávek je velmi snadná. Perličky se před praním pouze přidávají do bubnu pračky.

Vůně je skutečně svěží, jemná a hlavně dlouhotrvající. Po vyprání u nás nádherně osvěžila a provoněla nejen prádlo, ale i celou koupelnu. A voní moc hezky!