Září 2018

Pleťové masky Garnier

21. září 2018 v 14:30 | Adiro

Kombinace povzbuzující oční masky Garnier Skin Naturals Moisture+ Fresh Look se šťávou z pomeranče a kyselinou hyaluronovou a černé textilní masky s extraktem z mořských řas Garnier Skin Naturals Pure Charcoal.

Přesně tyto masky ráda použiji znovu! Účinkují perfektně!


1) Maska na oči Garnier Skin Naturals Moisture+ Fresh Look " pečuje o celé oční okolí, zlepšuje kvalitu pleti a navrací jí vitalitu ", aby moje oči vypadaly krásně, zdravě a plné energie!


Na oční masce se mi líbí doporučení o předchozím vychlazení v chladničce. Navíc, tato oční maska má snadné použití. Stačí lehce vyndat z obalu a aplikovat na oční okolí. Krásně přilnula na pokožku a hezky držela po celou dobu. A hlavně, vůbec nedráždila pleť. Je jemná a moc příjemná.

Po 15 minutách se maska snadno sundala. A výsledek???

Maska hezky projasnila oční okolí. Byla perfektní pro probuzení pleti okolo očí a zredukovala otoky a minimalizovala tmavé kruhy. Pleť pod očima vypadá zklidněná, žádné známky stresu a únavy a oční okolí je jednoznačně oživené. S touto oční maskou jsem nadmíru spokojená. Intenzivně hydratuje a to se mi líbí. Osvěžení dodalo jiskru v oku. Určitě doporučuji.
2) Garnier Skin Naturals Pure Charcoal ječerná textilní maska s extraktem z mořských řas. Maska splnila mé očekávaní. Plet je hydratovaná, vyživená, čistější a vypadá dokonale. Za mě ANO!Maska nijak nezanechává pocit pnutí ani není na pokožce nepohodlná. Příjemně chladí a zároveň čistí, dodává pocit, že účinkuje.

Použití je snadné. Textilie je pevná a jemná, bez problémů se přizpůsobí tvaru obličeje a zakryje všechna potřebná místa a navíc dobře drží. Stačí jen vyndat a aplikovat na pleť a uhladit. Hydratace dodá opravdu dost a působí vážně dlouhodobě. Pleť zůstává rozjasněná, hebká a celkově prokoukne.

Já jsem spokojená a doporučuji.


MODERNÍ FOTOOBRAZ

17. září 2018 v 19:37 | Adiro
Propracované detaily a ostré barvy. Tak vypadá fotoobraz od Saal Digital.


Celkový dojem z obrazu na mě působí velmi příjemně, je přesně podle mých představ. Vše je pěkné, barvy jsou přesně takové, jaké jsem chtěla, aby byly. Obraz se zdá být odolný a přesto je lehký, dokonce i povrch samotný působí opravdu velmi dobře. Co se kvality tisku týče, ta je perfektní. S takovýmto fotoobrazem jsem moc spokojená.


A jaká byla příprava v internetovém programu www.saal-digital.cz pro samotný fotoobraz? Ano, skutečně je poměrně snadná. Už jen tím, že je v českém jazyce , lze se v něm velmi snadno zorientovat. Program sám vždy upozornil na nižší kvalitu či špatné umístění fotografie. Provedení obrazu je maximálně kvalitní, barvy jsou shodující se s originálem včetně všech detailů, kterých si na první pohled nevšimnete.


Fotoobraz od Saal Digital na stěně vypadá moderně a mne těší, že se povedl.